Akademia Wywiadu®

Certyfikowane Kursy Online

Certyfikowane kursy online
od Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem

Szkolenia Informatyczne w zawodach przyszłości

Profesjonalne szkolenia

Dostęp do profesjonalnej wiedzy opartej na wieloletnim doświadczeniu Naszych instruktorów / twórców szkoleń. Ćwiczeni, przykłady, testy kompetencyjne.

Nieograniczony dostęp

Bezterminowy dostęp do wybranych szkoleń i ich ciągłych aktualizacji na podstawie zmieniających się trendów i technologii. Dbamy aby kursy miały wysoki poziom.

Certyfikaty i zaświadczenia

Certyfikat lub zaświadczenie po ukończeniu wybranych kursów online do samodzielnego wygenerowania. Certyfikaty posiadają akredytację PSRiBS

Promocje

Zapisując się na Nasz Newsletter otrzymasz w pierwszej kolejności promocyjne oferty na kolejne szkolenia, w tym kontynuacje już posiadanych kursów z dużą zniżką.

Elastyczność

Wygoda i elastyczność w dostępie do nauki z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym czasie dla studenta i trenera 24/7. W Akademii Wywiadu® nie ma przerw.

Rozwój osobisty

Otwieramy dla Ciebie drzwi do różnych możliwości rozwoju. Z łatwością możesz rozwijać umiejętności w przyszłościowych kierunkach.

Najpopularniejsze Kursy Informatyczne Online

OSINT Biały Wywiad Kurs Online

OSINT – Biały Wywiad

Skuteczne metody pozyskiwania informacji o ludziach, firmach i zdarzeniach

Kurs online Anonimowość, Prywatność i Bezpieczeństwo

CYBER Anonimus

Anonimowość, Prywatność i Bezpieczeństwo w Sieci. Tajniki od podstaw.

Informatyka Śledcza certyfikowany kurs online

INFORMATYKA Śledcza

Jak profesjonalnie znaleźć i zabezpieczyć dowody cyfrowe oraz prowadzić śledztwa.

OSINT + Inf. Śledcza

Skuteczne metody pozyskiwania informacji czyli Biały Wywiad + Informatyka Śledcza w pakiecie.

Jak zostać biegłym

Certyfikowany kurs online: jak krok po kroku uzyskać uprawnienia biegłego sądowego

Cyberbezpieczny urzędnik

Kompleksowe certyfikowane szkolenie online wraz z testem kompetencji na temat zagrożeń IT

Opinie Naszych kursantów

“Na początku sceptycznie podszedłem do szkoleń OSINT, ale dowiedziałem się, że wiedza właściwa w tym typie kursu może być stosowana w mojej pracy. Dzięki odbytemu kursowi mam naprawdę mocną wiedzę do pracy w sieci jako „wywiadowca OSINT”. www.privdetektyw.pl

Jacek Witak – prywatny detektyw

Naprawdę gorąco polecam kurs OSINT wszystkim zainteresowanym. Materiał jest niezwykle merytoryczny, zapewniający szeroki wachlarz informacji oraz prezentujący nowe i innowacyjne metody pracy w dziedzinie białego wywiadu. Jednym z największych atutów tego kursu jest jego rzetelność. Zawiera on najnowsze i sprawdzone treści, które są niezwykle przydatne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Wreszcie, warto podkreślić, że przedmiotowy kurs jest doskonały nie tylko dla osób, które na co dzień wykonują analizy Osintowe, ale także dla zwykłych osób cywilnych, które chcą poszerzyć swoje umiejętności i dowiedzieć się więcej o metodach badawczych w sieci. To doskonale zorganizowany, merytoryczny kurs, który dostarcza nie tylko teorii, ale także praktycznych umiejętności. Gorąco polecam.

Adrian

„Szkolenie jest naprawdę fajnie poprowadzone, przystępne lekcje, co ważne, aby mieć czas na oddzielne tematy i ich przerobienie, ciekawe przykłady i instrukcje krok po kroku. Techniki Białego Wywiadu sprawdziły się w mojej dodatkowej pracy, korzystam z tej wiedzy obecnie bez przerwy. Polecam każdemu, kto chce wiedzieć dużo więcej o świecie, ludziach, powiązaniach finansów i firmach”

Agnieszka Bińczyk – przedsiębiorca

“Kurs bardzo mi się podobał. Część treści, zgodnie z tym, co mówił prowadzący, była mi znana, ale to dlatego, że działam w Internecie. Treści czysto osintowe to dla mnie nowość, bardzo rozbudziły moją ciekawość, dlatego tak nie mogę się doczekać Kursu Zaawansowanego. Teraz przejdę jeszcze raz opis narzędzi, przetestuję je, zobaczę jak to zrobić, nauczę się obsługi. Warto posłuchać fachowców i skupić się na sprawdzonych rozwiązaniach i korzystać z podpowiedzi zamiast ponownie wywarzać otwarte przez kogoś drzwi”

Przemysław Paful – przedsiębiorca

Zaufały Nam m.in. te firmy i Instytucje

Nasz Zespół

Jesteśmy dumni z Naszego zespołu i cały czas go powiększamy.

Masz wiedzę i praktyczne doświadczenie to przyłącz się do Nas!

Mariusz Czarnecki

Twórca / WYkładowca

Informatyk, socjolog, publicysta, przedsiębiorca, od 16 lat biegły sądowy z zakresu Informatyki Sądowej (IV kadencja), białego wywiadu, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa, szkoleniowiec, zdobywca wielu nagród i wyróżnień, laureat ogólnopolskiego konkursu (2001) ”e-przyszłość” pod patronatem Ministra Gospodarki – członek Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych.

gen. Andrzej Pawlikowski

Instruktor / Wykładowca

Generał brygady Biura Ochrony Rządu. Były szef BOR, profesor Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Były przedstawiciel RP Grupy Roboczej ds. Zwalczania Terroryzmu przy OBWE. Członek Międzyresortowego Zespołu ds. Zwalczania Terroryzmu oraz Polsko-Amerykańskiej Grupy ds. Zwalczania Terroryzmu. Były szef pionu szkolenia w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. Doradca Prezydenta RP.

Mirosław Szczerba

Instruktor / Wykładowca

Były rzecznik i doradca medialny Prezydenta RP. Specjalista (praktyk) w zakresie OSINT i służb specjalnych. Publicysta i bloger.

Krzysztof Osak

Instruktor / WYkładowca

Ekspert i licencjonowany agent na rynku nieruchomości z kilkunastoletnim doświadczeniem. Były zachodniopomorski koordynator wojewódzki pionu PG ds. CITES. Uczestnik szeregu szkoleń m.in. organizowanych przez rząd USA z udziałem Agentów FBI. Absolwent AHE w Łodzi – studia magisterskie i studia podyplomowe ZUT w Szczecinie.