Specjalnie zaprojektowany dla pracowników urzędów, z przykładami i ćwiczeniami odpowiadającymi rzeczywistym wyzwaniom.

Po ukończeniu kursu otrzymasz CERTYFIKAT, który potwierdzi Twoje umiejętności w zakresie cyberbezpieczeństwa. 👇

“CYBERBEZPIECZNY URZĘDNIK”

Twój pierwszy krok do Cyberbezpieczeństwa.

Praktyczne szkolenie. Wyjaśniamy zagrożenia krok po kroku.

🛡️ Zadbaj o bezpieczeństwo swojego urzędu! Dołącz do kursu online “Cyberbezpieczeństwo w urzędzie” i zabezpiecz dane przed cyberzagrożeniami! 🛡️

Odtwórz film na temat cyberbezpieczenstwo dla urzędników samorządowych i państwowych

W dzisiejszym cyfrowym świecie cyberbezpieczeństwo staje się priorytetem dla każdej instytucji publicznej. Ataki na urzędy i instytucje państwowe stają się coraz bardziej zaawansowane i częstsze. Chroń swoje dane i zapewnij bezpieczeństwo swojej instytucji dzięki naszemu kursowi online “Cyberbezpieczeństwo w urzędzie”.

Unikniesz nadzoru, cenzury i reklam

Pokażemy Ci jak chronić Twoją prywatność w Internecie i pomożemy Ci uniknąć cenzury. Korzystaj z Internetu tak, jak powinno się to robić.

Twój bezpieczny komputer w dowolnym miejscu

Wyłącz komputer i uruchom go na pamięci USB, zamiast uruchamiać w systemie Windows, macOS lub Linux. System nie pozostawia śladów na komputerze po wyłączeniu.

Cyfrowy zestaw narzędzi bezpieczeństwa

Zaproponowane rozwiązanie zawiera wybór aplikacji do pracy z wrażliwymi dokumentami i bezpiecznej komunikacji. Wszystko w Nim jest gotowe do użycia i ma bezpieczne ustawienia domyślne.

Wartość Szkolenia

Cena 499 teraz tylko 249 zł

Kompleksowa wiedza:

Nasz kurs obejmuje wszystkie kluczowe aspekty cyberbezpieczeństwa, dostosowane specjalnie do potrzeb urzędów i instytucji publicznych.

Ekspercka kadra:

Kurs prowadzony jest przez doświadczonych specjalistów z zakresu cyberbezpieczeństwa, którzy mają wieloletnie doświadczenie w ochronie danych w sektorze publicznym.

Certyfikat ukończenia:

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat, który potwierdzi Twoje kompetencje w zakresie cyberbezpieczeństwa. Tak uzbrojony poczujesz się pewniej w wirtualnym świecie.

PO TYM SZKOLENIU:

✔ Nie pozostawisz śladów na komputerze

✔ Zdobędziesz “bezpieczny komputer” w dowolnym miejscu

Nie pozostawisz śladów po odwiedzanych stronach WWW

Nikt nie podejrzy Twoich haseł i loginów

Nikt nie sprawdzi jakie pliki i foldery otwierałeś

Zdobędziesz bezpłatnie gotowe do użycia aplikacje i narzędzia

Rozpoczniesz korzystanie z zaszyfrowanej poczty e-mail

✔ Z łatwością zmienisz tożsamość cyfrową

 

ZAWARTOŚĆ SZKOLENIA:

1. Wprowadzenie i omówienie użytych rozwiązań

2. Pobieramy obraz i narzędzia do instalacji systemu

3. Instalacja systemu krok po kroku ( dla początkujących)

4. Uruchomienie systemu dla Cyfrowych Tajniaków 🕵️‍♂️

5. Prezentacja systemu i zawartych narzędzi

6. Twój cyfrowy odcisk Palca

7. Jak zacierać ślady w Internecie (dwa kroki do prywatności)

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Kupując Nasze szkolenie otrzymasz dostęp do zawartości materiału przez okres 24 miesiące. Możesz uczyć się w swoim tempie, wracać do materiałów i korzystać z aktualizacji, które będziemy wprowadzać. Dbamy na bieżąco o to aby aktualizować wiedzę zawartą w Naszych szkoleniach z uwagi na zmieniające się trendy i technologie. Dlatego zawsze będziesz na bieżąco z aktualną wiedzą w danym obszarze.

Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz na podany adres e-mail dalsze wskazówki i odbierzesz dostęp do indywidualnego konta szkoleniowego. Wystarczy, że zalogujesz się na uruchomione dla Ciebie konto, na którym od razu będziesz miał możliwość rozpoczęcia nauki / korzystania z materiałów.

Tak, kurs został zaprojektowany tak, aby uczestnicy na różnych poziomach zaawansowania mogli zrozumieć i nauczyć prezentowanych technik. Zaczynamy od podstaw, stopniowo wprowadzając bardziej zaawansowane metody. Aby zacząć naukę wystarczy Ci komputer / laptop z aktualnym systemem Windows lub Mac, podłączony do Internetu oraz aktualna przeglądarka Google Chrome, Firefox lub Safari.

Tak, jesteśmy czynnym płatnikiem VAT. W trakcie rejestracji będziesz mógł podać dane, na które automatycznie otrzymasz wystawioną fakturę.

Tak, w naszych kursach skupiamy się na jasno i przejrzyście zaprezentowanych ćwiczeniach. Pokażemy Ci krok po kroku w jaki sposób wdrożyć prezentowaną wiedzę w życie, bez zbędnego “lania wody” – same konkrety w mniej niż godzinę.

Tak, w ramach kursu uczestnicy mają możliwość konsultacji z naszym zespołem ekspertów, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z materiałami kursowymi. Jeśli masz jeszcze pytania to napisz na adres info@akademiawywiadu.pl
Staramy się odpowiadać w przeciągu 24 godzin.

NIE. Nasz kurs został oparty o oprogramowanie bezpłatne, tworzone przez specjalistów na całym świecie. Cały kod oprogramowania jest publiczny, aby umożliwić niezależnym badaczom bezpieczeństwa sprawdzenie, czy działa właściwe. My w trakcie tego kursu pokażemy Ci krok po kroku jak je zainstalować, uruchomić i właściwie z niego korzystać.

Kurs online “Jak w 60 minut stać się niewidocznym w sieci” to kluczowy krok w dzisiejszym cyfrowym świecie. Dołącz do kursu, aby zabezpieczyć swoją prywatność i zyskać pewność w korzystaniu z internetu!

Żyjemy w czasach, w których dane, w tym Twoje dane osobiste, cyfrowe i Twój “cyfrowy odcisk palca” są nową “ropą naftową” napędzającą świat i walczą o nie zaciekle rządy, korporacje i przestępcy. Stąd właśnie trwa tak potężna WALKA o nie, której jesteś świadkiem. Nie oddawaj ZA DARMO swojej prywatności bo to tak jakbyś spacerował nago po ulicy.

Teraz tylko 141 zł

Kto powinien skorzystać z tego szkolenia? Ten Mini Kurs online to nieocenione umiejętności i narzędzia, które powinni znać:

👉 Aktywiści, wolontariusze
👉 Działacze NGO’sów
👉 Pracownicy Wywiadu Gospodarczego
👉 Prywatni Detektywi
👉 Osoby, które doświadczyły przemocy domowej

👉 Osoby, które doświadczają nękania w sieci
👉 Dziennikarze Śledczy
👉 Analitycy Białego Wywiadu
👉 Prywatni Przedsiębiorcy
👉 Miłośnicy Prywatności
👉 Każdy, kto chce poznać prawdę
👉 Ty również … gdy potrzebujesz dodatkowej prywatności w cyfrowym świecie.

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu Akademii Wywiadu®:

💥 Ochrona prywatności: Zaczniesz skutecznie chronić swoje dane osobowe przed nieautoryzowanym dostępem.

💥 Bezpieczeństwo online: Zdobędziesz umiejętności zapobiegania cyberatakom, unikniesz phishingu i zminimalizujesz ryzyko ataków na swoje konta online.

💥 Anonimowość w sieci: Poznasz techniki, które pozwalają na przeglądanie internetu bez śledzenia i utrzymasz swoją anonimowość online.

💥 Unikanie śledzenia reklamowego: Nauczysz się, jak unikać docierania do Ciebie niestosownych reklam i śledzenia twojego zachowania online.

💥 Praktyczne narzędzia i strategie: Zyskasz praktyczne wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci w implementacji bezpiecznych praktyk online.

💥 Swoboda w bezpiecznej komunikacji: Nauczysz się, jak bezpiecznie dzielić się informacjami online, chroniąc jednocześnie swoją prywatność.

💥 Kontrola nad swoją Tożsamością: Zdobędziesz kontrolę nad swoją tożsamością online, decydując, co i jak o Tobie ma być widoczne dla innych.

CO O NASZYCH SZKOLENIACH MÓWIĄ KURSANCI:

DLACZEGO MIAŁBYŚ MI ZAUFAĆ:

Nazywam się Mariusz Czarnecki

Od 16 lat jestem Ekspertem i Biegłym Sądowym z zakresu Informatyki Śledczej, cyberbezpieczeństwa i OSINT. W tym czasie przeprowadziłem ponad 800 Opinii Sądowych, Ekspertyz Prywatnych, Audytów, konsultacji.

Od kilku lat prowadzę szkolenia i kursy dla instytucji państwowych, przedsiębiorstw i osób prywatnych. Jestem twórca Akademii Wywiadu® i jednym z jej trenerów. Co ważne, kocham dalej poszerzać własne umiejętności i dzielić się swoją wiedzą.

Przygotuj się na niesamowitą podróż do świata cyfrowych śledztw i osiągnij swoje cele razem ze mną.

Dobra wiadomość jest taka, że przekażę Ci swoją wiedzę, którą zdobyłem w ciągu 16 lat doświadczeń zawodowych w zakresie OSINT.

Pozdrawiam i czekam na Ciebie w Akademii Wywiadu®

Mariusz Czarnecki

Jeszcze jedno .. zaufały mi m.in. te marki i instytucje:

Teraz tylko 141 zł

*Omawiany w kursie system i narzędzia działają nawet na komputerach starszych niż 10 lat, opartych na architekturze x86_64. Raspberry Pi, większości tabletów i większości smartfonów (telefonów komórkowych). Do zbudowania systemu zgodnie ze wskazówkami kursy wystarczy dostęp do komputera, Internetu oraz Pamięć Masowa USB Pendrive min. 8 Gb pojemności.