Skuteczna ochrona przed podsłuchami na telefony Android

ANTYSZPIEG ANDROID

1000 000 pobrań w ciągu pierwszych 3 miesięcy

Jak wykryć podsłuch w telefonie android
jak wykryć podsłuch w telefonie

Ochrona przed oprogramowaniem szpiegującym

Anti Spy chroni Twoje urządzenie z Androidem nie tylko przed znanym oprogramowaniem szpiegującym, takim jak mSpy, FinSpy i innymi, ale także przed urządzeniami śledzącymi, SMS-ami i GPS używanymi przez rządy i organy ścigania.

Brzmi zadziwiająco? W rzeczy samej! Anti Spy jest łatwy w użyciu. Aplikacja działa płynnie i jest szybka. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku „SKANUJ”, aby wykryć i trwale wyeliminować potencjalne zagrożenia i ukryte procesy spyware.

Oprogramowanie antyszpiegowskie Skaner

Oprogramowanie antyszpiegowskie – SKANER

Anti Spy opiera się na inteligentnych technologiach Deep Detective™ i Protectstar™ AI CLOUD. Wraz z działającymi algorytmami to potężne narzędzie zapewnia kompleksową ochronę przed szeroką gamą najnowocześniejszych ataków hakerskich i elementów oszukańczych.

Dzięki ponad 86 milionom sygnatur ataków ( stan na listopad 2022 r. ) nasza technologia Deep Detective™ codziennie chroni prawie dwa miliony użytkowników przed atakami.

Podwójna moc ochrony przed programami szpiegującymi

Podwójny silnik: Podwójna moc ochrony przed programami szpiegującymi

Wraz z premierą wersji 6.0 prezentujemy globalną innowację: podwójny silnik antyspyware. Technologia ta zapewnia kompleksową ochronę, łącząc zalety dwóch różnych systemów antyszpiegowskich.

 

IDEALNE POŁĄCZENIE

Protectstar™ Anti Spy robi to, czego nie może zrobić program antywirusowy i chroniący przed złośliwym oprogramowaniem. Twoje urządzenie z Androidem jest optymalnie chronione w połączeniu z naszymi funkcjami Camera Guard™ i Micro Guard™, aby uniemożliwić szpiegom zobaczenie i usłyszenie Cię.

Protectstar™ Anti Spy robi to, czego nie może zrobić program antywirusowy i chroniący przed złośliwym oprogramowaniem. Twoje urządzenie z Androidem jest optymalnie chronione w połączeniu z naszymi funkcjami Camera Guard™ i Micro Guard™, aby uniemożliwić szpiegom zobaczenie i usłyszenie Cię.

Jedyny atestowany
skaner antyspyware

Certyfikowany przez niezależny instytut bezpieczeństwa IT AV-TEST, Anti Spy jest pierwszą i jedyną aplikacją chroniącą przed oprogramowaniem szpiegującym, która zdobyła to prestiżowe uznanie.

Aplikacja przewyższa nawet tradycyjne aplikacje antywirusowe z imponującym współczynnikiem wykrywania złośliwego oprogramowania na poziomie 99,87%, co stawia ją w czołówce zabezpieczeń przed zagrożeniami cyfrowymi.

PRO

Profesjonalny
$ 6
90
Rocznie
 • Ochrona w czasie rzeczywistym
 • Aktualizacje podpisu w czasie rzeczywistym nowych algorytmów
 • Wykrywanie fałszywych elementów, jak HiddenAds, FakeApps, Sms-Thief, Rooting, Sms-Fraud, fałszywy instalator, exploity, BankBots, Anubis, AgentSmith, Ransomware, Banker itp.nie
 • Silnik oparty na sztucznej inteligencji z heurystycznymi metodami wyszukiwania
 • Ochrona przed aplikacjami szpiegowskimi
 • Do potrzeb użytkowników biznesowych

RZĄDOWY

Ekspercki
$ 10
90
Rocznie
 • Wszystkie funkcje edycji PRO
 • Technologia heurystycznego głębokiego skanowania
 • Wykrywanie fałszywych elementów, jak HiddenAds, FakeApps, Sms-Thief, Rooting, Sms-Fraud, fałszywy instalator, exploity, BankBots, Anubis, AgentSmith, Ransomware, Banker itp.nie
 • Silnik oparty na sztucznej inteligencji z heurystycznymi metodami wyszukiwania
 • Ochrona w czasie rzeczywistym
 • Do potrzeb użytkowników rządowych
Andoid AntySpy PRO
Android AntySpy GOVERMENT