Jeśli Twoja sytuacja zawodowa lub prywatna jest niecodzienna a Twój telefon dziwnie się zachowuje to jesteś we właściwym miejscu.

A teraz poświęć mi minutę i SPRAWDŹ czego dotyczy to szkolenie👇

Kurs online:

“JAK WYKRYĆ PODSŁUCH W TELEFONIE”

Czy masz wrażenie, że ktoś śledzi każdy Twój krok? Czy Twoje prywatne rozmowy i wiadomości są narażone na podsłuch? Nasz kurs “Jak wykryć program szpiegujący w telefonie?” pomoże Ci zidentyfikować i usunąć oprogramowanie szpiegowskie, chroniąc Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Krok po kroku dowiesz się w jaki sposób wykryć podsłuch i programy szpiegujące w telefonie oraz je usunąć i wzmocnić bezpieczeństwo na przyszłość.

Na tym kursie online KROK PO KROKU nauczymy Cię w jaki sposób przy pomocy bezpłatnych (bezpiecznych) narzędzi sprawdzić i przeskanować swój telefon i ustalić czy Twoje podejrzenia są prawdziwe.

Najlepsze metody ochrony

Poznasz najlepsze metody ochrony przed szpiegowaniem.

Poznasz prawdziwe symptomy

Dowiesz się, jakie symptomy wskazują na obecność spyware.

Narzędzia i techniki

Nauczysz się, jak wykrywać programy szpiegowskie na telefonach.

Wartość Szkolenia

Teraz tylko 147 zł

Skutki szpiegowania telefonu:

 1. 1. Utrata Prywatności

  Jednym z najpoważniejszych skutków szpiegowania telefonu jest utrata prywatności. Spyware może monitorować i rejestrować wszystkie działania na Twoim urządzeniu, w tym:

  • Wiadomości tekstowe

  • Rozmowy telefoniczne

  • E-maile

  • Historia przeglądania internetu

  • Lokalizacja GPS

  • Zdjęcia i filmy

  Ta utrata prywatności może prowadzić do ujawnienia poufnych informacji, które mogą zostać wykorzystane w niewłaściwy sposób.


  2. Kradzież Tożsamości

  Dane zebrane przez oprogramowanie szpiegowskie mogą być wykorzystane do kradzieży tożsamości. Informacje takie jak numery kart kredytowych, dane logowania do bankowości internetowej i inne wrażliwe dane osobowe mogą zostać przejęte przez cyberprzestępców, prowadząc do poważnych problemów finansowych i prawnych.


  3. Szantaż i Wyłudzanie Danych

  Osoby, które zdobyły Twoje dane osobowe, mogą wykorzystać je do szantażowania lub wyłudzania pieniędzy. Przykłady to:

  • Groźby ujawnienia kompromitujących zdjęć lub wiadomości

  • Żądania okupu w zamian za nieujawnianie poufnych informacji

  • Wykorzystywanie przechwyconych danych do oszustw finansowych


  4. Zagrożenie dla Bezpieczeństwa Firmy

  Jeśli oprogramowanie szpiegowskie jest zainstalowane na firmowym telefonie, może to prowadzić do wycieku wrażliwych informacji biznesowych, takich jak:

  • Dane klientów

  • Plany strategiczne

  • Poufne wiadomości e-mail

  • Informacje o projektach

  Taki wyciek może zaszkodzić reputacji firmy, prowadzić do strat finansowych i utraty przewagi konkurencyjnej.


  5. Zmniejszenie Wydajności Urządzenia

  Oprogramowanie szpiegowskie działające w tle może znacznie obciążać zasoby systemowe telefonu, co prowadzi do:

  • Wolniejszego działania urządzenia

  • Częstszego zawieszania się aplikacji

  • Przegrzewania się telefonu

  • Szybszego zużycia baterii

  Te problemy mogą utrudniać codzienne korzystanie z telefonu i obniżać komfort użytkowania.


  6. Problemy Prawne

  Jeśli ktoś używa Twojego telefonu do popełniania przestępstw, takich jak oszustwa, stalking lub inne nielegalne działania, możesz zostać niesłusznie oskarżony o ich popełnienie. Udowodnienie swojej niewinności może być trudne i kosztowne.


  7. Wpływ na Relacje Osobiste

  Szpiegowanie telefonu może również wpłynąć na Twoje relacje osobiste. Na przykład:

  • Ujawnienie prywatnych wiadomości może prowadzić do konfliktów z bliskimi osobami

  • Zaufanie między partnerami może zostać naruszone, jeśli jedno z nich podejrzewa drugie o szpiegowanie

ZAWARTOŚĆ SZKOLENIA:

 1. Wprowadzenie do programów szpiegowskich: Zrozum, czym jest oprogramowanie szpiegowskie i jak działa.
 2. Objawy zainfekowania telefonu: Naucz się rozpoznawać symptomy obecności spyware na Twoim urządzeniu.
 3. Narzędzia do wykrywania spyware: Poznaj najlepsze aplikacje i techniki do identyfikacji szpiegowskiego oprogramowania.
 4. Krok po kroku: Jak usunąć spyware: Praktyczne instrukcje dotyczące usuwania oprogramowania szpiegowskiego z Twojego telefonu.
 5. Ochrona na przyszłość: Dowiedz się, jak zabezpieczyć swój telefon przed przyszłymi atakami.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Kupując Nasze szkolenie otrzymasz dostęp do zawartości materiału przez okres 24 miesięcy. Możesz uczyć się w swoim tempie, wracać do materiałów i korzystać z aktualizacji, które będziemy wprowadzać. Dbamy na bieżąco o to aby aktualizować wiedzę zawartą w Naszych szkoleniach z uwagi na zmieniające się trendy i technologie. Dlatego zawsze będziesz na bieżąco z aktualną wiedzą w danym obszarze.

Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz na podany adres e-mail dalsze wskazówki i odbierzesz dostęp do indywidualnego konta szkoleniowego. Wystarczy, że zalogujesz się na uruchomione dla Ciebie konto, na którym od razu będziesz miał możliwość rozpoczęcia nauki / korzystania z materiałów.

Tak, kurs został zaprojektowany tak, aby uczestnicy na różnych poziomach zaawansowania mogli zrozumieć i nauczyć prezentowanych technik. Zaczynamy od podstaw, stopniowo wprowadzając bardziej zaawansowane metody. Aby zacząć naukę wystarczy Ci komputer / laptop z aktualnym systemem Windows lub Mac, podłączony do Internetu oraz aktualna przeglądarka Google Chrome, Firefox lub Safari.

Tak, jesteśmy czynnym płatnikiem VAT. W trakcie rejestracji będziesz mógł podać dane, na które automatycznie otrzymasz wystawioną fakturę.

Tak, w naszych kursach skupiamy się na jasno i przejrzyście zaprezentowanych ćwiczeniach. Pokażemy Ci krok po kroku w jaki sposób wdrożyć prezentowaną wiedzę w życie, bez zbędnego “lania wody” – same konkrety w mniej niż godzinę.

Tak, w ramach kursu uczestnicy mają możliwość konsultacji z naszym zespołem ekspertów, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z materiałami kursowymi. Jeśli masz jeszcze pytania to napisz na adres info@akademiawywiadu.pl
Staramy się odpowiadać w przeciągu 24 godzin.

NIE. Nasz kurs został oparty o oprogramowanie bezpłatne, tworzone przez specjalistów na całym świecie. Cały kod oprogramowania jest publiczny, aby umożliwić niezależnym badaczom bezpieczeństwa sprawdzenie, czy działa właściwe. My w trakcie tego kursu pokażemy Ci krok po kroku jak je zainstalować, uruchomić i właściwie z niego korzystać.

Nasz zespół ekspertów posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Kurs został stworzony z myślą o użytkownikach na każdym poziomie zaawansowania, od początkujących po zaawansowanych. Oferujemy praktyczne, łatwe do wdrożenia porady i techniki, które natychmiast zwiększą Twoje bezpieczeństwo. Prezentowane rozwiązania w postaci programów i aplikacji są proste w użyciu dla każdego.

Żyjemy w czasach, w których dane, w tym Twoje dane osobiste, cyfrowe i Twój “cyfrowy odcisk palca” są nową “ropą naftową” napędzającą świat i walczą o nie zaciekle rządy, korporacje i przestępcy. Stąd właśnie trwa tak potężna WALKA o nie, której jesteś świadkiem. 

Teraz tylko 147 zł

Kto powinien skorzystać z tego szkolenia? Ten Kurs online to nieocenione umiejętności i narzędzia, które powinni znać:

👉 Aktywiści, wolontariusze
👉 Działacze NGO’sów
👉 Pracownicy Wywiadu Gospodarczego
👉 Prywatni Detektywi
👉 Osoby, które doświadczyły przemocy domowej lub są w trakcie rozpadu związku
👉 Osoby, które doświadczają nękania w sieci
👉 Dziennikarze Śledczy
👉 Prywatni Przedsiębiorcy
👉 Miłośnicy Prywatności
👉 Ty również … gdy potrzebujesz dodatkowej prywatności w cyfrowym świecie.

Nie czekaj, aż Twoja prywatność zostanie naruszona. Zapisz się na nasz kurs “Jak wykryć program szpiegujący w telefonie?” i zacznij chronić swoje dane już teraz. Kliknij poniżej, aby się zarejestrować i uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich materiałów.

CO O NASZYCH SZKOLENIACH MÓWIĄ KURSANCI:

DLACZEGO MIAŁBYŚ MI ZAUFAĆ:

Nazywam się Mariusz Czarnecki

Od 16 lat jestem Ekspertem i Biegłym Sądowym z zakresu Informatyki Śledczej, cyberbezpieczeństwa i OSINT. W tym czasie przeprowadziłem ponad 800 Opinii Sądowych, Ekspertyz Prywatnych, Audytów, konsultacji.

Od kilku lat prowadzę szkolenia i kursy dla instytucji państwowych, przedsiębiorstw i osób prywatnych. Jestem twórca Akademii Wywiadu® i jednym z jej trenerów. Co ważne, kocham dalej poszerzać własne umiejętności i dzielić się swoją wiedzą.

Przygotuj się na niesamowitą podróż do świata cyfrowych śledztw i osiągnij swoje cele razem ze mną.

Dobra wiadomość jest taka, że przekażę Ci swoją wiedzę, którą zdobyłem w ciągu 16 lat doświadczeń zawodowych w zakresie OSINT.

Pozdrawiam i czekam na Ciebie w Akademii Wywiadu®

Mariusz Czarnecki

Jeszcze jedno .. zaufały mi m.in. te marki i instytucje:

Teraz tylko 147 zł

*Wszelkie działania podejmowane w oparciu o treści zawarte w kursie, w tym dokonywanie zmian w ustawieniach urządzeń, instalowanie aplikacji, usuwanie danych oraz inne działania techniczne, wykonywane są na własne ryzyko użytkownika. Autorzy kursu, instruktorzy oraz organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody materialne, niematerialne, ani utratę danych wynikającą z zastosowania wiedzy zdobytej w trakcie kursu.