Kilka słów o Nas

Dzień Dobry 🙂

Witaj w naszej Akademii – miejscu, gdzie pasja spotyka się z wiedzą, a technologia służy do ochrony i bezpieczeństwa. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów z dziedziny Open Source Intelligence (OSINT), Informatyki Śledczej i Cyberbezpieczeństwa, którzy łączą w sobie bogate doświadczenie praktyczne i gruntowne, akademickie wykształcenie. Cały czas powiększamy Nasz zespół aby dostarczyć Ci profesjonalną wiedzę.

Nasi trenerzy są ekspertami w swoich dziedzinach, z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w bezpieczeństwie organizacji, w prowadzeniu skomplikowanych śledztw cyfrowych i nie tylko, zbieraniu informacji, analizowaniu i zabezpieczaniu systemów oraz w szkoleniu innych w tych kluczowych umiejętnościach. Zrozumieliśmy, że wiedza i umiejętności, które posiadamy, są niezbędne w dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie cyfrowym.

W Akademii Wywiadu®, naszym celem jest dostarczenie najbardziej aktualnej, praktycznej i dostępnej edukacji online na temat OSINT, Informatyki Śledczej i Cyberbezpieczeństwa. Nasze kursy są zaprojektowane tak, aby dostarczyć wiedzę i umiejętności, które można natychmiast zastosować w życiu zawodowym i prywatnym. Dzięki temu nasz program nauczania jest nie tylko praktyczny, ale również dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza niezależnie jego poziomu wiedzy i umiejętności.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu i z pasji, jaką dzielimy, pomagając innym zrozumieć i efektywnie korzystać z technologii w bezpieczny sposób. Cieszymy się, że możemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, tworząc społeczność osób, które tak jak my, są zafascynowane mocą technologii.

W naszej Akademii Informatycznej, dostarczamy narzędzia, które pomagają naszym studentom stawić czoła wyzwaniom cyberbezpieczeństwa, rozwijając ich umiejętności i wiedzę, dzięki czemu są oni przygotowani na stawienie czoła nowoczesnym zagrożeniom.

Zapraszamy do naszej społeczności – miejsca, gdzie technologia, bezpieczeństwo i edukacja łączą się, tworząc lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Nasz Zespół

Jesteśmy dumni z Naszego zespołu i cały czas go powiększamy.

Masz wiedzę i praktyczne doświadczenie w Naszych obszarach to przyłącz się do Nas!

Mariusz Czarnecki

Twórca / WYkładowca

Informatyk, socjolog, publicysta, przedsiębiorca, od 16 lat biegły sądowy z zakresu Informatyki Sądowej (IV kadencja), białego wywiadu, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa, szkoleniowiec, zdobywca wielu nagród i wyróżnień, laureat ogólnopolskiego konkursu (2001) ”e-przyszłość” pod patronatem Ministra Gospodarki – członek Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych.

gen. Andrzej Pawlikowski

Instruktor / Wykładowca

Generał brygady Biura Ochrony Rządu. Były szef BOR, profesor Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Były przedstawiciel RP Grupy Roboczej ds. Zwalczania Terroryzmu przy OBWE. Członek Międzyresortowego Zespołu ds. Zwalczania Terroryzmu oraz Polsko-Amerykańskiej Grupy ds. Zwalczania Terroryzmu. Były szef pionu szkolenia w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. Doradca Prezydenta RP.

Mirosław Szczerba

Instruktor / Wykładowca

Były rzecznik i doradca medialny Prezydenta RP. Specjalista (praktyk) w zakresie OSINT i służb specjalnych. Publicysta i bloger.

Krzysztof Osak

Instruktor / WYkładowca

Ekspert i licencjonowany agent na rynku nieruchomości z kilkunastoletnim doświadczeniem. Były zachodniopomorski koordynator wojewódzki pionu PG ds. CITES. Uczestnik szeregu szkoleń m.in. organizowanych przez rząd USA z udziałem Agentów FBI. Absolwent AHE w Łodzi – studia magisterskie i studia podyplomowe ZUT w Szczecinie.

Zapraszamy do współpracy!

Pracowałeś/aś w ciekawym miejscu? Zajmowałeś/aś się nietuzinkowymi obszarami? Masz poparte praktyką doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa, OSINT, ochrony kontrwywiadowczej, rozwoju osobistego, psychologii, szybkiego przyswajania wiedzy?

Zacznij z Nami współpracować w zakresie edukacji!

Zostań Twórcą szkoleń i trenerem w Akademii Wywiadu®

Dodaj klauzulę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INTELPOL ul. Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).